Adománygyűjtés harangra

Templomunk tornyát szeretnénk harangokkal benépesíteni. Gombos Miklós harangöntő mester egy H-É-G összhangzatra, három harangra tett árajánlatot a következők szerint: 325 kg-os H hangú harang 2,5 millió Ft; 140 kg-os É hangú harang 1.155.000 Ft; 80 kg-os G hangú harang 685.000 Ft. Ezek az árak nem tartalmazzák az Áfát.

Első lépésként a középső, 140 kg-os harangot szeretnénk megöntetni, hogy istentiszteletre hívogathasson, elhunytak emlékét hirdethesse. Arra kérjük tehát szeretettel azokat, akik fontosnak tartják Isten ügyét ilyen módon is szolgálni, valamint lehetőségeik engedik, hogy adományukkal támogassák a harangöntés kb 1,5 millió forintos költségét! Minden mértékű adomány számít!

Az adományokat személyesen a lelkészi hivatalban lehet befizetni, vagy pedig átutalással gyülekezetünk Pátria Takaréknál vezetett 65100015-16129948-as számú bankszámlájára, megjegyzésként feltüntetve: “Adomány harangöntésre”.

Minden adományt köszönünk szépen, és Isten gazdag áldását kívánjuk minden adakozó életére!

harangszoba

templomtorony