Bibliahét 2019 – Jelentkezés

2019. június 24-28-ig (hétfőtől péntekig) bibliahetet szervezünk (korábbi gyerekhét), amelyre 6-16 éves korig várjuk a jelentkezéseket.

Helyszín: Monorierdői református templom és gyülekezeti ház

A programról, melyek reggel 8 órától délután 4-ig tartanak:

A résztvevő gyerekekkel négy csoportban foglalkozunk. Délelőttönként énektanulás és bibliai foglalkozások keretében igyekszünk átadni Isten üzenetét korosztályuknak megfelelő módon és eszközökkel. Délutánonként a közös játéké, kézműves foglalkozásoké, a sporté a főszerep.

Szerdán buszos kirándulásra megyünk a Szarvasi Arborétumba, amelyen szülők is részt vehetnek a szabad helyek erejéig. A megjegyzés rovatba kérjük feltüntetni, hogy hányan jönnének a gyermeken kívül a kirándulásra!

A gyerekeknek napi háromszori étkezést biztosítunk.

A hét hivatalos zárása június 30-án, vasárnap délelőtt 10 órakor az istentiszteleten történik.

Részvételi díjak

6-13 éves korig: 5.000,- Ft/gyermek.

14-16 éves korig: 2.000,- Ft/fő (Ez a korosztály a délutáni foglalkozásokon a kisebbeknek segít.)

Befizetni a hét első napjának reggelén, a regisztrációnál lehet.

Amennyiben a gyermek a buszos kiránduláson is szeretne részt venni, úgy ez még 3.000,- Ft költséget jelent.

JELENTKEZNI 2019. JÚNIUS 10-IG LEHETSÉGES AZ ŰRLAP KITÖLTÉSÉVEL!

Kérjük tisztelettel a Kedves Szülőket, hogy amennyiben szeretnének és lehetőségük engedi, felajánlásaikkal (gyümölcs, szörp, stb.) vagy tevőleges segítségükkel támogassák a szervezők munkáját! Szeretnénk azt is kérni, hogy ASZPARTÁM TARTALMÚ SZÖRPÖT VAGY ÜDÍTŐT NE AJÁNLJANAK FEL AZOK RENDKÍVÜL KÁROS HATÁSA MIATT! A gyermekek étkeztetéséhez (tízórai- és uzsonnatálaláshoz) várunk segítséget egy-egy napra. Aki tud ebben segíteni, azt kérjük, hogy jelezze a megjegyzésben, melyik napon számíthatunk rá! Legyen ez a hét közös munkánk és szolgálatunk Isten dicsőségére, gyermekeink javára!

Kérjük, hogy a hétfői napra, a regisztrációhoz lehetőség szerint mindenki hozza magával az egészségügyi nyilatkozatát, amit az alábbi linken lehet elérni. Ha nincs mód nyomtatásra, a regisztrációnál lesznek üres nyomtatványok.

Szeretettel várjuk a jelentkezéseket!

Jelentkező gyermek neve:

Születési ideje:

Lakcíme:

Regisztráló szülő neve:

Telefonszáma:

E-mail címe:

Gyermekem részt vesz a buszos kiránduláson

Megjegyzés (opcionális)

[recaptcha]